265. Festmények a Saphier-gyűjteményből III.
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
Magyar festő, 20. sz. eleje
Főkötős asszony
101. tétel
Röder Elemér jelzéssel
Falusi ház, 1912
102. tétel
Klein jelzéssel, 20. sz. eleje
Parasztudvar beszélgetőkkel
103. tétel
Zsótér Ákos
Alföldi táj, 1932
104. tétel
Magyar festő, 20. sz. első fele
Táj gémeskúttal
105. tétel
Papp Emilia
Városrészlet, 1922
106. tétel
Falurészlet
107. tétel
Markó Ernő
Parasztporta, 1912 (?)
108. tétel
Darvassy István
Falurészlet
109. tétel
Romek Árpád
Muskátlis tornác
110. tétel
Beney I. jelzéssel, 20. sz. első fele
Falusi utcarészlet beszélgetőkkel
111. tétel
Kridlo, J. (?) jelzéssel, 20. sz. eleje
Kunyhó
112. tétel
Kóbor Henrik
Tanyasi udvar, 1920
113. tétel
Pál István
Gondokba merülve, 1920
114. tétel
Veszprémi Rózsi
Piros kötényes lány, 1945 körül
115. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Pipázó férfi
116. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Lány népviseletben
117. tétel
Mészáros Jenő
"Esti beszélgetők"
118. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Ivóban
119. tétel
Magyar festő, 20. sz. eleje
Arató pár
120. tétel
[1-20]
[21-40]
[41-60]
[61-80]
[81-100]
101-120
[121-140]
[141-160]
[161-180]
[181-200]
[201-220]
[221-240]
[241-260]
[261-280]
[281-300]
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-413]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS