237. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
381-400
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
381. tétel
Tál
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
382. tétel
Tál
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
383. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. vége, mázas cserép, restaurált
384. tétel
Bokály
Kolozsvár, 19. sz. eleje, mázas, rovátkolt cserép
385. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. eleje, mázas cserép, kis sérüléssel
386. tétel
Bokály
Kolozsvár, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült
387. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
388. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült, javított
389. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült repedt
390. tétel
Korsó, 2 db
Erdély, Zilah (?), 19. sz. vége, festett és részben mázas cserép, apró sérülésekkel
391. tétel
Korsó
Zilah, 19. sz. vége, festett és részben mázas cserép, sérült
392. tétel
Bokály
Beszterce, 19. sz. első fele, mázas cserép, restaurált
393. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép
394. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérüléssel
395. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. első fele, mázas cserép, kis sérüléssel
396. tétel
Kályhacsempe
Szalokma, 19. sz. második fele, mázas cserép
397. tétel
Kályhacsempe
Almás, 19. sz. második fele, Müller József munkája, mázas cserép, mázhibás
398. tétel
Kályhacsempe
Udvarhelyszék, 18. sz. második fele, mázatlan, csillámos cserép
399. tétel
Sarokkályhacsempe
Almás, 1890, Müller József munkája, mázatlan cserép, repedt
400. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
381-400
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS