237. Néprajzi tárgyak
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
Lakodalmas fazék
Baja, 19. sz. vége, mázatlan és mázas cserép, korabeli drótos javítással, benyomott " MK" jelzéssel
441. tétel
Korsó
Mohács, 19. sz. második fele, mázatlan fekete kerámia, sérült
442. tétel
Lakodalmas fazék
Őrség, 19. sz. második fele, mázas és mázatlan cserép, sérült
443. tétel
Kiöntőcsöves fazék (pálinkás)
Vas megye, 1870, mázas és mázatlan cserép, rátétes és benyomkodott díszítéssel
444. tétel
Főzőedény, 2 db
Dél - Erdély, 19. sz. vége, mázatlan cserép, festett díszítéssel, sérült repedt
445. tétel
Bödön
Bereck, 20. sz. első fele, mázas cserép
446. tétel
Sütőtál
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép
447. tétel
Őzgerinc
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázas cserép
448. tétel
Sütőtál
Csákvár, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
449. tétel
Tál
Vas megye, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérüléssel
450. tétel
Kuglófsütő forma
Ausztria, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
451. tétel
Sütőtál (Tepsi)
Őrség, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérüléssel
452. tétel
Sütőtál (Tepsi)
Őrség, 19. sz. vége, mázas cserép
453. tétel
Butykoskorsó
Mezőtúr, 1879, mázas cserép, "Kovács Sándoré ez az butykos .....", felirattal
454. tétel
Butykoskorsó
Mezőtúr, 1886, mázas cserép, "Készült ezen butykos Nagy Imre számára ......", felirattal
455. tétel
Tál
Mezőtúr, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
456. tétel
Szűrőtál
Kalocsa, 19. sz. vége, mázas cserép
457. tétel
Fazék
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
458. tétel
"Csatkai" korsó, 2 db
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
459. tétel
Kistányér, 2 db
Alföld 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
460. tétel
[301-320]
[321-340]
[341-360]
[361-380]
[381-400]
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-736]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS