Kávéskanna
Bécs, 1804, antik ezüst, "J.M."(?) ismeretlen mesterjeggyel, a Zichy család vésett címerével, fa füllel
1141. tétel
Tálca pár
Bécs, 1742, 13 latos antik ezüst, "IPA" mesterjegy, ötkaréjos kerek forma, alsó peremen vésett "G.CS.K." tulajdonosi jelzet, apró sérüléssel
1142. tétel
Tálca
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy, "Seligmann" forgalmazó, hengerelt lemez, finom gyöngysor bordűrrel, sérült
1143. tétel
Tálca
Pozsony, 1867-1923 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "SB" mesterjegy, kerek forma, ötkaréjos peremmel, vésett címerpárral, karcos
1144. tétel
Tejeslábas
Párizs, 1798-1809 közötti fémjel, 950 ezrelékes ezüst, töredékes mesterjegy, sima test, csavarmenetes fa nyéllel, kis sérüléssel
1145. tétel
Gyertyatartó pár
Pest, 1831, 13 latos antik ezüst Prandtl mesterjegy, kerek talpon baluszteres szár, hengerelt talpperemmel, apró hibával
1146. tétel
Teavíz forraló
Bécs, 1833, 13 latos antik ezüst, Christian Sander senior mesterjegy, állvánnyal és spirituszégővel, fedél és spiritusztartó későbbi pótlás
1147. tétel
Tálca
Prága, 1807, 13 latos antik ezüst, "RF" mesterjegy, 1810-ig használt adómentességi jelzettel és raktárjelzettel, ötkaréjos kerek forma
1148. tétel
Gyertyatartó
Gyertyatartó
1151. tétel
Füles kínáló
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Eduard Friedmann mesterjegy, négy ívelt lábon álló öblös, csónak forma, szalagos, füzéres díszítéssel
1152. tétel
Kegykép
19. sz. első fele, antik ezüst keret, préselt, kalapált, domborított díszítéssel, "IP" mesterjegy, a szenvedő Krisztus ezüstözött fém alakjával, fém ház üveg nélkül
1153. tétel
Kegykép
19. sz. első fele, antik ezüst keret, préselt, domborított, poncolt díszítéssel, "IP" mesterjegy, Mater Dolorosa képmás, papír és fémszál díszes keretben
1154. tétel
Kegykép
19. sz. közepe, antik ezüst keret, préselt, domborított, poncolt díszítéssel, töredékes fémjellel, Madonna a gyermekkel ábrázolással, sérült
1155. tétel
Cukordoboz
Bécs, 1850 körül, 13 latos antik ezüst, töredékes mesterjegy, négy lábon álló, hullámzó, barokkos forma, plasztikus dinnye tetődísszel, belül aranyozva, zárszerkezettel, kulcs nélkül
1156. tétel
Kávéskanna
Bécs, 18(4)0, 13 latos antik ezüst, Alois Zitterhofer mesterjegy és Hivataljel, öblös, bordázott díszítéssel, vésett nemesi, monogrammal, faragott fa füllel, (Neuwirth II. P328.)
1157. tétel
Cukordoboz
magyar(?), ezüst, "F.S." mesterjegy, négy pogácsalábon álló ovális test, zsanéron nyíló fedél, elől trébelt kartusban leveles keretű üres monogrammező
1158. tétel
Cukordoboz
1159. tétel
Fedeles cukortartó
Bécs, 1795, 13 latos antik ezüst, "M.K." mesterjegy, füles urna forma, gazdagon átfűrészelt dekorral