226. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
981-1000
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1351]
Talpas emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele, csiszolt, bíborpácolt színtelen üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel
981. tétel
Emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele, bíborpácolt színtelen üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, kis karcolással
982. tétel
Palack dugóval
Parád, 19. sz. közepe, bíborpácolt színtelen üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, feliratokkal
983. tétel
Fürdőpohár
Marienbad, 19. sz. második fele, csiszolt, bíborpácolt üveg, köszörült díszítéssel, felirattal
984. tétel
Talpas emlékpohár
Parád, 19. sz. közepe, csiszolt, bíborpácolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel
985. tétel
Talpas pohár
magyar, 19. sz. második fele, csiszolt, bíborpácolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, koronás címerrel, apró sérüléssel
986. tétel
Pohár
osztrák, 19. sz. második fele, csiszolt színtelen üveg, aranyozott díszítéssel, üveg kőutánzatokkal díszítve, szájpereme csorbult
987. tétel
Talpas díszpohár
osztrák, 19. sz. közepe, csiszolt uránüveg, aranyozott és ezüstözött díszítéssel, pereme sérült
988. tétel
Talpas díszpohár
Parád, 19. sz. második fele, csiszolt, bíborpácolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel
989. tétel
Emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele, bíborpácolt és homokfúvott üveg, koronás magyar címerrel, festése kissé kopott
990. tétel
Talpas kínáló
Parád, 19. sz. második fele, bíborpácolt, aranyozott üveg
991. tétel
Emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele, homokfúvott, bíborpácolt és festett üveg
992. tétel
Pohár
magyar, 19. sz. vége, szelénium rubin üveg, rátétes kígyó díszítéssel, aranyozása kopott
993. tétel
Talpas pohár
Ausztria, 19. sz. második fele, csiszolt fehér és kék üveg, zománcfestett díszítéssel, sérült
994. tétel
Díszpohár
Ausztria, 19. sz. második fele, csiszolt, bíborpácolt színtelen üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel
995. tétel
Fedeles pohár
Parád, 19. sz. második fele, bíborpácolt és zománcfestett üveg, ón billenőfedéllel, repedt
996. tétel
Talpas emlékpohár
Zemplén, 19. sz. közepe, csiszolt, türkizkék üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel
997. tétel
Fedeles pohár
Parád, 19. sz. második fele, bíborpácolt és zománcfestett üveg, ón billenőfedele sérült
998. tétel
Talpas emlékpohár
Parád, 19. sz., közepe, csiszolt, bíborpácolt színtelen üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, aranyozása kopott
999. tétel
Talpas emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele, csiszolt, bíborpácolt színtelen üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, aranyozása kopott
1000. tétel
[901-920]
[921-940]
[941-960]
[961-980]
981-1000
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1351]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS