Füles kínáló
Bécs, 1840, 13 latos antik ezüst, Jacob Weiss mesterjegy, öblében sas párral, áttört, domborított, poncolt virágos díszítéssel, hárfa alakú fülekkel
1161. tétel
Gyertyatartó pár
1162. tétel
Olaj-ecettartó
1163. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "MK (?)" mesterjegy, hengerelt lemez keskeny, hullámos peremmel
1164. tétel
Gyertyatartó pár
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, töredékes mesterjegy, plasztikus rózsás-indás peremdísszel
1167. tétel
Karaffa
1168. tétel
Karaffa
magyar, 19. sz. vége, csiszolt, köszörült, színtelen üveg, ezüstözött fém szerelékkel, sérült
1169. tétel
Talpas kínáló
Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HS" mesterjegy, fémnyomott, préselt, gépi vésett díszítéssel, négy oroszlánfejes lábon baluszteres szár és kerek tál
1170. tétel
Szamovár, 5 db-os készlet
német, 1902 előtti pesti behozatali jellel és LATZKO forgalmazó jeggyel, ezüst, neorokokó forma, 84494 típusszám, vésett "SE" tulajdonosi monogrammal
1171. tétel
Desszertkészlet, 6 személyes
1172. tétel
Asztalközép
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal mesterjegy, csiszolt kristály üveg tál, ezüst talapzattal és szegélydísszel, apró csorbulással
1173. tétel
Pezsgősvödör
Budapest, 1999-2005 közötti fémjel, faragott diófa test 925 ezrelékes ezüst rátétekkel, oroszlánfejes fülekkel, címerrel, vésett díszítéssel
Evőeszközkészlet, 12 személyes