Színházi táska
20. sz. eleje, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst láncszövet, záró pántjain királykék zománccal díszítve, apró sérüléssel
1241. tétel
Színházi táska
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst láncszövet, fekete ébenfa betéttel, nem azonosítható "KT" készítőjellel
1242. tétel
Cukorszóró
Prága, 1867-1936 közötti és 1937 utáni budapesti fémjellel, 800 ezrelékes ezüst, "AP" mesterjegy, vésett, stilizált leveles motívumokkal
Psumimtartó
orosz, 1900 körül, 84 zlotnyikos antik ezüst, "MK" mesterjegy, három rabbi plasztikus figurájával díszítve
1246. tétel
Tóramutató
orosz, 1867, 84 zlotnyikos antik ezüst, "AK" próbálómester, áttört pálcavég, sodronyszállal és türkiz kőutánzattal díszített nyél
1247. tétel
Melldísz
Afganisztán, Irán, Türkmenisztán, 19. sz. vége, domborított fém lemezek színes üveg kőutánzatokkal, három, sipka alakú csüngővel, csengőkkel, kis sérüléssel
1248. tétel
Táska
Afganisztán, Irán, Türkmenisztán, 19. sz. vége, bőr, ezüst lencse rátétekkel, farkasfogas fém lemez, három karneol kővel díszítve, kis sérülésekkel
1249. tétel
Fejdísz pár
1250. tétel
Pártadísz
Afganisztán, Türkmenisztán, 20. sz. eleje, préselt fém lemezekből alakítva, karneol betétekkel, csüngő sorral, sérült, 1 db kő hiánnyal
1251. tétel
Karperec pár
Afganisztán, Kazahsztán, 1900 körül, ezüstözött, aranyozott fém, 12 db ovális, csiszolt karneol lappal, fémgolyós díszítéssel, apró türkizkő berakással, sérült
1252. tétel
Karperec pár és gyűrű
Afganisztán, Irán, 20. sz. eleje, ezüst, aranyozó festéssel, vésett és filigrán rátétes díszítéssel, 9 db csiszolt karneol lap betéttel, kis sérüléssel
1253. tétel
Díszöv
Moszkva, 1900 körül, 84 zlotnyikos ezüst, cirill "CH" ismeretlen mesterjegy, színes rekeszzománc díszítéssel, fém összekötőkkel, apró sérüléssel
1254. tétel
Medál (ruhára vagy övre), 2 db
Afganisztán, Irán, Türkmenisztán, 1900 körül, ezüstözött fém, piros üveg kőutánzatokkal, egy csüngő hiánnyal
1255. tétel
Melldísz
Afganisztán, Kazahsztán, 20. sz. eleje, ezüst, bütykös díszítéssel, csüngő sorral, összefogó karikák fémek, kis sérüléssel
1256. tétel
Sétabot
1257. tétel
Pipa
magyar, 19. sz. vége, faragott tajtékkő, ezüst kupakkal, gyümölcsfa szárral
I. Világháborús kitüntetés sor + 9 db tiszti kitüntetés, két eredeti levéllel és hadi karkötővel