Szoliter gyűrű
szovjet, 20. sz. közepe, 2005 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, karmos foglalatban 1 db modern csiszolású briliánssal cca. 0,4 ct (M1, TCr, VVSI2)
1341. tétel
Kitűző
1342. tétel
Gyűrű
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k arany, "IHL" mesterjegy, karmos foglalatban 1 db kék zafír és 12 db briliáns, cca. 0,36 ct, apró hibával
1343. tétel
Karkötő
1344. tétel
Karkötő
Bécs, 1937-1966 közötti budapesti behozatali jellel, 14 k arany vésett karikák, bordázott összekötőkkel
1345. tétel
Fülbevaló pár és gyűrű
20. sz. első fele, 14 k arany, "PA" mesterjegy, 3 db csiszolt akvamarin színű szintetikus spinell, kis sérüléssel
1346. tétel
Fülbevaló pár
Budapest, 2005 utáni fémjel, 18 k fehérarany, karmos foglalatban 4-4 db modern csiszolású apró briliánssal, cca. 0,4 ct (M, W, VVS)
1347. tétel
Nyakék
1348. tétel
Fülbevaló pár
Budapest, 2005 utáni fémjel, 14 k fehérarany, 2 db tábla csiszolású briliánssal cca. 0,4 ct (F, W-TCr, VS-SI)
1349. tétel
Fülbevaló pár
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, virágszál formában 2 db régi csiszolású briliánssal cca. 0,2 ct, klipszes záródással
1350. tétel
Fülbevaló pár és gyűrű