Evőeszközkészlet, 12 személyes
1181. tétel
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, tollszár fazonú nyelek, solingeni acél pengékkel, össz.: 107 db, 1 db desszertkanál hiánnyal, doboz nélkül
1182. tétel
Art deco fedeles kanna
London, 1894, sterling ezüst, fa betétes fogóval, enyhén ívelt téglatest forma, magasra felnyúló fogó ébenfa betéttel és fedélgombbal
1183. tétel
Cukortartó
1184. tétel
Kávéskanna készlet tálcával
olasz(?), 1900 körül, 1902-1937 közötti pesti behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst, dupla lándzsalevél sorral díszítve, izoláló csontgyűrűs fülekkel, fedél hiány, össz.: 4 db
1185. tétel
Tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, téglalap forma, íves peremén plasztikus rózsaindás bordűrrel
Neorokokó tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, töredékes mesterjegy, áttört peremmel, öble vésett, gazdag kartusfüzérrel díszítve
1192. tétel
Pálinkás pohár, 11 db
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "DT" mesterjegy, kecses szárak, bordázott és rózsás díszítéssel, apró sérüléssel
1193. tétel
Fűszertartó pár
Pest, 185(4)?, 13 latos antik ezüst, Cserekvitzky Ignác mesterjegy, hullámbordás díszítéssel, (Brestyánszky 241., 162.)
1194. tétel
Pohárka
Lemberg, 1816, 13 latos antik ezüst, "A.M." mesterjegy, belül aranyozott kónuszos test, vésett szegéllyel
1195. tétel
Tintatartó
1196. tétel
Evőeszközkészlet, 6 személyes
1197. tétel
Füles kínáló
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Anton Henrich Zipper (Bachruch Antal utóda) mesterjegy, sugárbordázott díszítéssel, üvegbetét hiányzik
1198. tétel
Gyertyatartó pár
Ausztria, 19. sz. vége, bordázott, négykarú forma, ezüstözött fém, cinnel javított
1199. tétel
Kínáló
magyar, 19. sz. második fele, ezüstözött fém