Cukordoboz
cseh, 19. sz. második fele, csiszolt halványzöld üveg, sárgaréz szerelékkel
1028. tétel
Díszpohár
Zemplén, 19. sz. második fele, csiszolt zöld üveg, aranyozott és zománcfestett díszítéssel, festése kopott
1029. tétel
Kínáló
Bécs, 19. sz., tűzaranyozott bronz szerelék, kariatida figurákkal, színtelen üvegtállal, kis sérüléssel
1030. tétel
Asztalközép
német, 20. sz. eleje, Argentor jelzettel, sárgaréz és fém, három puttó figurával, üvegbetét nélkül
1031. tétel
A Tél és a Nyár allegóriája
francia, 19. sz. vége, patinázott bronz
1032. tétel
Selyemkép pár - "The water jump" és "The finish"
angol, 19. sz. vége, szövött selyem kép, "Thomas Stevens, Stevengraph works, Conventry" jelzettel, hátoldalán londoni vásárlási lappal
1033. tétel
Emlékplakett és Gyarmati Dezső 80. születésnapjára palackozott 1956-os tokaji szamorodni bor
bronz plakett: "1956 - Melbourne, Magyarország - Szovjetunió 4:0 Az évszázad mérkőzése" felirattal, díszdobozban
1034. tétel
Só- és borstartó
osztrák, 19. sz. vége, ezüstözött bronz és üveg, aranyozott bronz szerelékkel
1035. tétel
Agár
magyar, 20. sz. eleje, bronz, aranyozott bronz talapzaton
1036. tétel
Vízhordó fiú
osztrák, 19. sz. vége, aranyozott szürke fém öntvény, márvány talapzaton
1037. tétel
Íróasztali készlet
francia, 19. sz. második fele, aranyozott bronz, porcelán tintatartó és porzó tálkával (egyik sérült), középső medalionban játszadozó puttók ábrázolással
1038. tétel
Palack pohárral
német, 19. sz. második fele, csiszolt színtelen üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, Diana istennő portréjával, sérült
1039. tétel
Óntál, 6 db
német, 19. sz. második fele, ón, rózsás "ICS" bélyegzővel jelzettek, vésett egyházi és világi ábrázolásokkal, kis sérüléssel