Fülbevaló pár és gyűrű
1301. tétel
Karperec
1302. tétel
Medál láncon
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany anker lánc és rombusz medál, karmos foglalatban 32 db briliáns cca. 0,96 ct (M1, W, VVS), apró sérüléssel
1303. tétel
Melltű
1304. tétel
Gyűrű
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 14 k fehérarany, emelt, karmos foglalatban 19 db modern csiszolású briliáns cca. 1,2 ct (M1-M2, TCr, VS-SI) díszítéssel, apró hibával
1305. tétel
Gyűrű
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany, ezüsttel lemezelt mandorla alakú fej, középen 1 db sötétkék zafír kővel és 18 db apró gyémánttal díszítve, kis sérüléssel
1306. tétel
Fülbevaló pár
Budapest, 2005 utáni fémjel, 14 k fehérarany, csillagvirág formában, karmos foglalatban 13 db briliáns és 1 db achtkant gyémánt cca. 0,56 ct (M2-R1, W-LB, VS-SI) ékítéssel
1307. tétel
Nyakék tűszerelékkel
1308. tétel
Szoliter gyűrű
20. sz. első fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany bizós karmos foglalatban 1 db modern csiszolású briliáns cca. 1,5 ct (M2,TCr, VVS1), dobozzal
1309. tétel
Tellus férfi karóra
20. sz. eleje, 1937-1966 közötti budapesti fémjel, 14 k arany tok, arab számos, kis másodperckörös vörösréz számlap, jelzett: TELLUS, működik, bőr szíjjal, apró sérüléssel
1310. tétel
Gyógyszeres szelence
1311. tétel
Tisztilánc
Pest, 1902-1937 közötti behozatali jellel, 14 k sárga és fehérarany, vésett díszítéssel, üres pecsétnyomó lappal, karabínerrel
1312. tétel
Doxa női karóra
Svájc, 20. sz. eleje, 14 k arany tok, szíj és csat, "FP" mesterjegy, indexes számlap jelzett DOXA, vésett lapkás és rugós karpánt, működik, apró sérüléssel
1313. tétel
Art deco tisztilánc
Bécs, 20. sz. eleje, 1902-1937 közötti behozatali jellel, 14 k arany gilosált lemez, tarsoly idomú végső taggal, karabínerrel, kis javítással, pótolt lánccal
1314. tétel
Karkötő
1315. tétel
Hamilton női karóra
1316. tétel
Karperec
1317. tétel
Karperec
1318. tétel
Movado duplafedeles férfi zsebóra
1319. tétel
Karkötő
1940 körül, 1937-1966 közötti budapesti behozatali jellel, 14 k arany, hurkolt nagy szemek cizellált csigás motívummal, nyelves záródással, dupla biztonsági, kapoccsal, kis sérüléssel