Tál
Közép-Itália, (Castelli), 18. sz., ónmázas majolika, Luca Giordano festménye alapján készült Giovanni Battista Cecchi metszete után: Galatea és Acis ábrázolással, apró sérüléssel
925. tétel
Albarello
Itália, 1743, ónmázas fajansz, sérült
926. tétel
Tányér
Nyugat-Szlovákia (?), 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, hátoldala mázhibás, máza restaurált