IWC férfi zsebóra, emlékmedállal
1261. tétel
Utazóóra
francia, 1890 körül, aranyozott sárgaréz tok, csiszolt üveggel, egyhetes járatú cilinderes ébresztőórás szerkezettel, működőképes
1262. tétel
Mandzsettagomb-inggomb pár készlet
1263. tétel
Női óralánc
1264. tétel
Fülbevaló pár
20. sz. második fele, 2016 utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany, karmos foglalatban 2 db szintetikus rubin és 10-10 db apró briliáns cca. 0,4 ct
1265. tétel
Óralánc
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "HW" vagy "HM" mesterjegy, vastag anker lánc, karabíner javított
1266. tétel
Biedermeier nyakék dísz
1267. tétel
Férfi köves gyűrű
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "ZA" mesterjegy, cizellált vállakkal, karmos foglalatban 1 db briliáns cca. 1,2 ct (M2, W, P1)
1268. tétel
Melltű
Pest(?), 19. sz. vége, 14 k arany, 1 db szürke gyöngy és fekete vonalzománc díszítéssel, csüngőkarommal
1269. tétel
Karkötő
1270. tétel
Art deco karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k sárga- és vörös-arany kombináció, üreges fazon, Szécsi Bálint(?) mesterjegy, nyelves záródással, biztosító nyolcassal
1271. tétel
Karkötő
Bécs, 20. sz. első fele, 14 k arany, elmosódott fémjel, két csavart szövött szalagból alakítva, golyós rátét díszekkel, nyelves záródással, biztonsági kapoccsal
1272. tétel
Fülbevaló pár
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 18 k arany, ismeretlen mesterjegy, 2 db szürke gyöngy és fekete vonalzománc díszítéssel, csüngősorral, kapocs javított
1273. tétel
Kitűző
1274. tétel
Karkötő
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k arany négyes rózsalánc, "IS" ismeretlen mesterjegy, vésett csat lemez, biztonsági lánc szakadt
1275. tétel
Nyitott férfi zsebóra
1276. tétel
Invicta duplafedeles férfi zsebóra
1277. tétel
Fülbevaló pár és kitűző
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 14 k arany, türkiz kőutánzattal, két apró gyönggyel, tű pótolt, fém kiegészítés, kis sérüléssel (csüngő hiánnyal)
1278. tétel
Melltű
1279. tétel
Tokos Verge Fusee zsebóra