226. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek
[901-920]
[921-940]
941-960
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1351]
Patikaedény
Itália, 18. sz. eleje, ónmázas fajansz, sérült, hiányos
941. tétel
Szirupos kanna
Savona, 17. sz., ónmázas fajansz, "Oll-Mirrhe-Usualis" felirattal, sérült
942. tétel
Vázapár
Delft, 19. sz., ónmázas fajansz, sérült
943. tétel
Vázapár és fedeles váza
Delft, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, jelezve az alján, sérült
944. tétel
Tányér, 2 db
francia, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, egyik sérült
945. tétel
Albarello
spanyol (?), 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, kis mázhibával
946. tétel
Tál
Felvidék, 18. sz. első fele, ónmázas fajansz, repedt
947. tétel
Tányér
Jókő, 18. sz. vége, ónmázas fajansz
948. tétel
Bokály és tányér
Ószombat, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, bokály alján "S" mesterjegy, mázhibás
949. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, apró mázhibákkal
950. tétel
Tányér
Itália, 18. sz., ónmázas fajansz, restaurált
951. tétel
Tál
Habán, 17. sz.második fele, ónmázas fajansz, hajszálrepedéssel
952. tétel
Tulipánváza
Cantagalli, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, jelezve az alján, restaurálással
953. tétel
Patikaedény
Észak-Itália, Pesaro (?), 18. sz. második fele, ónmázas, feliratos fajansz, Pekár Imre gyűjteményéből, pereme sérült
954. tétel
Szirupos kanna
Itália, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, "Syr. cortie. citr." felirattal, sérült
955. tétel
Szirupos kanna
spanyol, 1800 körül, ónmázas fajansz, "A di Bugros SF" felirattal, sérült
956. tétel
Tányér
Ószombat, 18. sz. vége, ónmázas fajansz
957. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz
958. tétel
Tányér
Ószombat, 1800 körül, ónmázas fajansz
959. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz
960. tétel
[901-920]
[921-940]
941-960
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1351]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS