Dísztőr
Balkán, 19. sz. vége, acél, sárgaréz berakással díszített nyél, bőr borítású fa tokban, sérült
1041. tétel
Pecsét és beütő
magyar, "Komárom, 1913-1934" felirattal, cserkész csapat pecsétje, másikon magyar címer és H.T. K. (hiánytérítési kötelezettség) rövidítés
1042. tétel
Gyertyatartó
német, 19. sz., bronz, lábán szárnyas kerubokkal díszítve, kis sérüléssel
1043. tétel
Vértál
1044. tétel
Ünnepi lópatkó
Oszmán Birodalom, 19. sz. eleje, kovácsoltvas, ezüst berakással, felirattal
1045. tétel
Háromlábú edény (patikaedény)
német, 17. sz., bronz, egyik lábon korabeli javítással, kis sérüléssel
1046. tétel
Monstrancia
1047. tétel
Körmeneti zászlótartó csúcsdísz
19. sz., kalapált, domborított sárgaréz, koszorúban Krisztus és Mária nevének szimbólumával, sérült
1048. tétel
Trónoló Mária
német, 18. sz., faragott fa, sérült
1049. tétel
Kegykép
Pest, 13 latos antik ezüst, 1867 első félévének készletjelével, D.K.mesterjegy, festett porcelán Szent Erzsébet ábrázolással, kis sérülés a kereten
1050. tétel
Krisztus ostorozása
német, 18. sz., faragott fa, sérült, sérült
1051. tétel
Szent László vizet fakaszt - Apácamunka
magyar, 18. sz., festett selyem alapon színezett rézmetszet, textil, fémfólia és gyöngy applikáció, egykorú keretben
1052. tétel
Kegykép
orosz, 19. sz. vége, festett, aranyozott porcelán, egykorú faragott, aranyozott keretben, kis sérülésekkel
1053. tétel
Mária Terézia, mint Árpádházi Szent Erzsébet - Apácamunka
magyar, 18. sz., színezett rézmetszet, fém fólia, üveg applikáció, egykorú aranyozott, faragott keretben
1054. tétel
Madárkák faágon
1055. tétel
Mária a gyermekkel
Limoges, 19. sz. vége, tűzzománc, jelzett: "Marchaison , d'ap. Boticelli", öntött sárgaréz keret kitámasztóval
1056. tétel
Az Aichorn család nemesi címere
német, datált: 1796, gouache, aranyfesték, pergamen
1057. tétel
Legyező
német, 19. sz., gouche, aranyfesték, litográfia, papír, gyöngyház vázon aranyozott és ezüstözött díszítéssel, aranyozott keretben
1058. tétel
Miseruha töredék
magyar, 19. sz., fémszálas, selyem és pamut hímzés, sérült
1059. tétel
Falikárpit - Eszter és Ahasvérus
francia, 18. sz. vége, gobelin technika, fragment