Tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal utóda Anton Henrich Zipper 1922-től használt mesterjegye, öntött téglalap forma, poncolt babérleveles szegéllyel
1201. tétel
Tányér (alátét), 6 db
Pest, 1872-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch Antal készítőjegy, sima tálak, hátoldalon keskeny széllel
1202. tétel
Csésze és alj, 6 db
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, megfejtetlen mesterjegy, sima art deco forma, üvegbetétek nélkül
1203. tétel
Üvegtál, 2 db
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bachruch készítőjellel, csiszolt, színtelen ólomkristály, ezüst peremmel és talppal, az üvegen kisebb sérülésekkel
1204. tétel
Kehely alakú tiszteletdíj
1205. tétel
Tálca
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "HL" mesterjegy, nyolcszögletes, ívelt forma
1206. tétel
Evőeszközkészlet, 12 személyes
1207. tétel
Varródoboz
1208. tétel
Desszertes készlet
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst nyél, fém pengék és villák, Biermann Lipót mesterjegy, angol vágott fazon, eredeti dobozában, össz: 12 db
1209. tétel
Cigaretta tárca
1900 körül, 1902-1922 közötti bécsi behozatali jellel, 900 ezrelékes ezüst, belül aranyozva, fedlapján színes, festett zománc kép, táncosnő alakjával, apró sérüléssel
1210. tétel
Tűpárna
Bécs, 182(?), antik ezüst, Stephan Mayerhoffer mesterjegy, három golyó lábon álló, tagolt perem poncolt virág és levéldísszel, (Neuwirth II. P2233.)
1211. tétel
Gyertyatartó
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Hivataljellel, kerek talpazaton hurkolt szár két gyertyatölcsérrel, kis sérüléssel, cinnel javított
1212. tétel
Kínáló
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Polgár Kálmán mesterjegy, három golyó lábon álló kalapált, bordázott tál
1213. tétel
Füles tálca
1214. tétel
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Gerhardt Manó mesterjegy, angol vágott fazon, solingeni acél pengék, doboz nélkül, össz.: 93 db
Evőeszközkészlet, 6 személyes
1217. tétel
Tálca
Milano, 1815 után osztrák fennhatóság alatt is, antik ezüst, "LM" mesterjegy, ovális felhajló keskeny pereme áttört, "futókutya" motívummal díszítve, sérült, (Rosenberg Nr. 7327, 7380.)
Csörgő
német, 1888 utáni fémjel, 1902-1922 közötti bécsi behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst gömb, F/M jelzettel, vésett díszítéssel, kaucsuk gyűrűvel, kis sérüléssel