Talpas emlékpohár
magyar, 19. sz. második fele, csiszolt, bíborpácolt színtelen üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, koronás magyar címerrel, "Éljen a Haza, Füredi Emlék..." feliratokkal
1001. tétel
Talpas pohár
Ausztria, 19. sz. vége, csiszolt, kétrétegű üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel