Teaszűrő
1900 körül, ezüst, Wiener Neustadti behozatali jegy, szecessziós díszítéssel
1221. tétel
Kínálótál
lengyel, 1930 körül, 800 ezrelékes ezüst, "JC" mesterjegy, négy golyó lábon álló kerek forma, széthajló, hullámzó peremmel
1222. tétel
Tálca
Selmecbánya, 1867-1923 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Sandrik gyártójel, vésett, virágos díszítéssel, "SA" koronás monogrammal, kis sérüléssel
1223. tétel
Szedőkészlet, 5 db-os
Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst nyél borítások, Hans Schmidt mesterjegy, szaru és fém felső részekkel, (Neuwirth I. 212.)
1224. tétel
Tálca
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Schmidt Gyula mesterjegy, ovális forma, plasztikus, öntött babérköteges díszperemmel
1225. tétel
Evőeszközkészlet, 6 személyes
1226. tétel
Füles tálca
magyar, 19. sz. vége, vésett, cizellált, ezüstözött vörösréz, plasztikus, stilizált virág és szőlőfürt motívumos peremdísszel és fülekkel, ezüstözés kopott
1227. tétel
Art deco piperedoboz
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Bauer Alfréd (1940-1944 között) mesterjegy, lekerekített, lapos téglatest, belül hármas, osztással, zsanéros nyitódással
1228. tétel
Névjegy és gyufatartó tárca
1229. tétel
Cigarettatárca
1230. tétel
"Pénzes" tálca
Körmöcbánya, 1896, 161db 835 ezrelékes ezüst 1 koronásból összeállított tálca ("Ezeréves Magyarország emlékére, 1896, 1 korona K.B.")
1231. tétel
Mokkáskanál készlet
1232. tétel
Keresztelő készlet
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Állami Pénzverő jelével, angol vágott fazon, acél pengével, gravírozható, eredeti dobozában
1233. tétel
Tálca
francia export (?), 19. sz. vége, ezüst, kivehetetlen fémjel, kötegelt pereme 8 helyen stilizált palmettával átfogott
1234. tétel
Tálca
lengyel, 20. sz. második fele, ezüst, "AP" mesterjegy, hengerelt lemez, vékony, csigás - leveles bordűrrel
Cukordoboz
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 835 ezrelékes ezüst, Pénzverde jelével, sima téglatest, bordázott mintás tetővel, működő zárszerkezettel, kulccsal, belül bársony béléssel
1237. tétel
Báli emlék - virágcsokor tartó
20. sz. eleje, sárgaréz, hullámos lemezekből hajtott levelek bogyós csokorral, tekla gyöngyök, vésett díszítés, gyöngyház színű műanyag szár, sérült
1238. tétel
Tálka
német, 19. sz. vége, 1902 utáni behozatali jellel, 800 ezrelékes ezüst, neorokokó díszítéssel, áttört kosaras pereme javított
1239. tétel