226. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek
[901-920]
[921-940]
[941-960]
961-980
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1351]
Tányér
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, repedt
961. tétel
Céhkancsó
Felvidék, 1867, ónmázas fajansz, restaurált, mázhiányos
962. tétel
Tányér
Trencsén, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz
963. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, hajszálrepedt
964. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, mázhibás
965. tétel
Tál és leveses tál
Moustiers, 1750 körül (?), Olérys és Laugier műhelye, ónmázas fajansz, mindkettő jelzett az alján
966. tétel
Sótartó
Cantagalli, 20. sz. eleje, ónmázas fajansz, jelezve az alján, kis sérüléssel
967. tétel
Tányérpár
francia, 20. sz. első fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján: "Gien", az egyik tányéron tűzirepedés, a másik tányér javított, sérült
968. tétel
Kínálótál
Cantagalli, 20. sz. eleje, ónmázas fajansz, jelezve az alján, kis sérülésekkel
969. tétel
Váza
Itália, 19. sz. vége, ónmázas fajansz, sérült, restaurált
970. tétel
Patikaedény
Stralsund (?), 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, "Ung. Baffilici" felirattal
971. tétel
Patikaedény
Firenze, 18. sz., ónmázas fajansz, jelezve az alján, sérült
972. tétel
Patikaedény
német, 18. sz. második fele, ónmázas, feliratos fajansz, kis sérüléssel
973. tétel
Tál
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján
974. tétel
Tál
975. tétel
Emlékpohár
Parád, 19. sz. második fele, csiszolt, bíborpácolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, "Emlékül" felirattal
976. tétel
Emlékpohár
magyar, 19. sz. utolsó harmada, csiszolt, bíborpácolt színtelen üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, aranyozás kopott
977. tétel
Barátság pohár
Parád, 19. sz. második fele, bíborpácolt színtelen üveg, zománcfestett díszítése kopott
978. tétel
Talpas pohár
Parád, 19. sz. második fele, csiszolt, bíborpácolt üveg, zománcfestett és aranyozott díszítéssel, apró csorbával
979. tétel
Emlékpohár
magyar, 1900 körül, kétrétegű, csiszolt üveg, rubinpácolt mezőben köszörült díszítéssel
980. tétel
[901-920]
[921-940]
[941-960]
961-980
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1351]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS