254. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
741-760
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
Kávédaráló
magyar, 19. sz. vége, öntöttvas
741. tétel
Piaci mérleg
magyar, 19. sz. vége, kovácsoltvas és réz, "M. Herman" jelzéssel
742. tétel
Vasaló
magyar, 19. sz. első fele, öntöttvas, "tégla" betéttel
743. tétel
Tarkedlisütő
Csákvár, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
744. tétel
Sütőedény
Csákvár, 20. sz. eleje, mázas cserép
745. tétel
Kávépörkölő
magyar, 19. sz. vége, vaslemez, fa nyéllel, sérült
746. tétel
Kantakocsi cserép fazékkal
magyar, 20. sz. eleje, kovácsoltvas, fa nyéllel és mázatlan cserép
747. tétel
Kantakocsi cserép fazékkal
748. tétel
Kacsasütő
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép
749. tétel
Szűrőkanál
Sümeg, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
750. tétel
Kacsasütő
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
751. tétel
Tűzikutya
Torockó, 19. sz. első fele, kovácsoltvas
752. tétel
Tűzikutya
Erdély, 19. sz. második fele, kovácsoltvas
753. tétel
Tűzikutya
Torockó, 19. sz. második fele, kovácsoltvas
754. tétel
Lakodalmas fazék
Gömör, 19. sz. vége, festett, égetett cserép, sérült
755. tétel
Lakodalmas fazék
Gömör megye, 19. sz. vége, festett, mázas, égetett cserép
756. tétel
Káposztás fazék
Nyugat-Dunántúl, 19. sz. második fele, mázas cserép
757. tétel
Kávéadagoló
osztrák, 20. sz. eleje, vörösréz, sérült
758. tétel
Kondér és 3 db eszköz (merő-, szűrő- és fakanál)
magyar, 19. sz. vége, vörösréz, kovácsoltvas és faragott fa
759. tétel
Lavór
Dunántúl, 19. sz. vége, ónozott vörösréz
760. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
741-760
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS