254. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
Síremlék dísz
magyar, 19. sz. vége, öntöttvas
481. tétel
Ostyasütő
magyar, 1777, kovácsoltvas, vésett díszítéssel, "MVM 1777" és "ADK" monogramokkal
482. tétel
Szenteltvíztartó
német, 19. sz. eleje, ón, vésett díszítéssel
483. tétel
Ostyasütő
Erdély, 1767, kovácsoltvas, vésett díszítéssel, "Isten báránya" ábrázolással
484. tétel
Ajtózár kulccsal
magyar, 19. sz. második fele, kovácsoltvas
485. tétel
Ajtózár kulccsal
magyar, 19. sz. első fele, kovácsoltvas
486. tétel
Zárszerkezet
Tibet vagy Nepál, 19. sz., kovácsoltvas, vésett díszítéssel
487. tétel
Ajtózár
magyar, 19. sz. vége, sárgaréz és kovácsoltvas, kulcs nélkül, sérült
488. tétel
Ajtózár kulccsal
magyar, 19. sz. vége, kovácsoltvas
489. tétel
Ajtózár
magyar, 19. sz. vége, kovácsoltvas, kulcs hiányzik
490. tétel
Ajtózár
magyar, 19. sz. vége, kovácsoltvas, kulcs nélkül, sérült
491. tétel
Lakat
magyar, 18. sz. eleje, kovácsoltvas
492. tétel
Lakat, 2 db
magyar és német, 18. sz. és 19. sz., kovácsoltvas, egyiken "Werdun" jelzés, működőképes
493. tétel
Kopogtató és 3 db kilincs
magyar, 20. sz. eleje, öntöttvas és réz
494. tétel
Zárszerkezet lánccal
19. sz., kovácsoltvas, vésett díszítéssel
495. tétel
Ajtózár
magyar, 19. sz. vége, kovácsoltvas, kulcs nélkül
496. tétel
Ajtózár
497. tétel
Fedeles dohánytartó
magyar, 19. sz. második fele, öntöttvas
498. tétel
Bika
Munkács, 19. sz. második fele, öntöttvas, jelezve az alján: Munkáts
499. tétel
Tintatartó - "Napóleon szarkofágja"
Munkács, 19. sz. második fele, öntöttvas
500. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS