254. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
Tányér, 2 db
Románújfalu, Szilágyság, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
541. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. vége, mázas cserép
542. tétel
Bokály
Hunyad megye, 19. sz. közepe, mázas cserép
543. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült, mázhibás
544. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült
545. tétel
Bokály
Felsőbánya, 19. sz. eleje, mázas cserép, mázhibás
546. tétel
Tányér, 2 db
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás, restaurált
547. tétel
Bokály
Hunyad megye, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
548. tétel
Tányér
Zilah, 1880, mázas cserép
549. tétel
Korsó
Zilah, 1915, mázas cserép
550. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
551. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 1896, mázas cserép, "Éljen a haza" felirattal, sérült
552. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró mázhibák
553. tétel
Bokály
erdélyi szász, 19. sz. vége, mázas cserép, aljában benyomott koronás-címeres tulajdonosi jel, sérült
554. tétel
Bokály
erdélyi szász, 18. sz. vége, mázas cserép, restaurált
555. tétel
Bokály, 2 db
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
556. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. eleje, mázas cserép, sérült
557. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
558. tétel
Bokály
Homoródalmás, 19. sz. második fele, mázas cserép
559. tétel
Bokály
Székelyudvarhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
560. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-870]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS