Gyertyatartó pár
Munkács, 19. sz. második fele, öntöttvas
501. tétel
Gyertyatartó
Munkács, 19. sz. második fele, öntöttvas, talpában "384"-es fazonszám, sérült
502. tétel
Mozsár
francia, 16. sz., bronz, "BA" monogrammal
503. tétel
Mozsár
francia, 16. sz., bronz, rátétes díszítéssel
504. tétel
Mozsár
Erdély, 19. sz., bronz
505. tétel
Asztali gyertyatartó
Erdély, 19. sz. eleje, bronz, sérült, hiányos
506. tétel
Tányér
Bécs (?), 19. sz. eleje, ón, vésett díszítéssel, Dávid király ábrázolással, jelezve az alján, sérült
507. tétel
Gyertyatartó
magyar, 19. sz. második fele, sárgaréz
508. tétel
Gyufatartó
magyar, 20. sz. eleje, réz, ón hátlappal
509. tétel
Gyertyatartó
510. tétel
Oroszlán - levélnehezék
Munkács, 19. sz. közepe, öntöttvas
511. tétel
Szivarvágó
magyar, 19. sz. vége, öntöttvas
512. tétel
Eljegyzési pohár
osztrák, 1831 vésett díszítéssel, ón, családi címerekkel, GAAL és HBR feliratokkal, jelezve az alján: I. G. STOLL femzin in WIEN, sérült
513. tétel
Dísztányér
Munkács (?), 19. sz. vége, öntöttvas, középen portréval, kis sérüléssel
514. tétel
"Céh" kupa
német, 1710, ón, fedelén "AE" monogram, jelezve a fülén, fenékrózsával
515. tétel
Kupa
Segesvár, 18. sz., ón, vésett, karcolt díszítéssel, jelezve a fülén és fenékrózsával
516. tétel
Fedeles ónkupa
német, 18. sz. közepe, jelezve az alján
517. tétel
Ágymelegítő
magyar, 18. sz. vége, ón
518. tétel
Borbély tányér
Nyugat-Európa, 18. sz., ón, karcolt és domború díszítéssel, jelezve az alján
519. tétel
Piéta
Felvidék, 1800 körül, ónmázas fajansz, sérült