226. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek
901-920
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1351]
Patikaedény
Itália, 1700 körül, ónmázas fajansz, restaurált
901. tétel
Albarello
spanyol, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, sérült
902. tétel
Patikaedény
903. tétel
Fedeles patikaedény
Felvidék, 18. sz., ónmázas, feliratos fajansz, sérült
904. tétel
Fedeles patikaedény
905. tétel
Fedeles patikaedény
906. tétel
Patikaedény
spanyol, 18. sz., ónmázas fajansz, kis sérüléssel
907. tétel
Albarello
Itália, 17. sz. vége, ónmázas fajansz, sérült, restaurált
908. tétel
Albarello
Szicília, 18. sz., ónmázas fajansz, restaurált, mázhibás
909. tétel
Patikaedény
Itália, 17. sz. vége, ónmázas fajansz, restaurált
910. tétel
Szirupos kanna
Itália, 18. sz., ónmázas fajansz, sérült, restaurált
911. tétel
Albarello
Itália, 18. sz., ónmázas fajansz, sérült
912. tétel
Szirupos kanna
913. tétel
Szirupos kanna
Itália, 18. sz., ónmázas fajansz, "Ol. Laur" felirattal
914. tétel
Albarello
Szicília, 18. sz., ónmázas feliratos fajansz, mázhibás
915. tétel
Patikaedény
Itália, 18. sz., ónmázas fajansz, "O. Rosarum" felirattal, kis sérüléssel
916. tétel
Tál
Közép-Itália (Castelli), 18. sz., ónmázas majolika, csatajelenet ábrázolással, jelezve az alján: GB
917. tétel
Tányér
Itália, 1800 körül, ónmázas fajansz, apró mázhibákkal
918. tétel
Talpas kínáló
Cantagalli, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján, restaurált
919. tétel
Váza
Delft, 20. sz. eleje, ónmázas fajansz, jelezve az alján, sérült
920. tétel
901-920
[921-940]
[941-960]
[961-980]
[981-1000]
[1001-1020]
[1021-1040]
[1041-1060]
[1061-1080]
[1081-1100]
[1101-1120]
[1121-1140]
[1141-1160]
[1161-1180]
[1181-1200]
[1201-1220]
[1221-1240]
[1241-1260]
[1261-1280]
[1281-1300]
[1301-1320]
[1321-1340]
[1341-1351]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS