228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Tál
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
581. tétel
Tányér
Torda, 20. sz. eleje, mázas cserép
582. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. eleje, mázas cserép, mázhibás
583. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. eleje, mázas cserép, sérült
584. tétel
Kályhacsempe
Bánffyhunyad, 1800 körül, mázatlan, csillámos cserép
585. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. eleje, mázas cserép
586. tétel
Kályhacsempe
587. tétel
Kályha peremdísz, 2 db
Erdély, 19. sz. első fele, mázas cserép
588. tétel
Tányér, 3 db
Vámfalu, 19. sz. vége, mázas cserép
589. tétel
Tányér
Hucul, 19. sz. vége, mázas cserép karcolt díszítéssel, repedt
590. tétel
Kancsó
Hucul, 19. sz. vége, mázas cserép, karcolt díszítéssel, sérült
591. tétel
Tányér
Hucul, 19. sz. vége, mázas cserép karcolt díszítéssel, kis sérüléssel
592. tétel
Tányér
593. tétel
Tányér
594. tétel
Tál
Hucul, 19. sz. második fele, mázas cserép karcolt díszítéssel, kis sérüléssel
595. tétel
Kancsó
Hucul, 19. sz. eleje, mázas cserép, karcolt díszítéssel, sérült
596. tétel
Tányér, 2 db
Hucul, 19. sz. második fele, mázas cserép, karcolt díszítéssel
597. tétel
Tányér, 2 db
Hucul, 19. sz. eleje, mázas cserép, karcolt díszítéssel, sérült, mázhibás
598. tétel
Csizmadia céhkancsó
Bakabánya, 1844, mázas cserép, karcolt díszítéssel, szlovák nyelvű felirattal "Michael Bázlik mester cizmárzski"
599. tétel
Kancsó
Bakabánya, 1835, mázas cserép, karcolt díszítéssel, "Ionnas Csupak Anno 1835 Die 6 Januaru" szlovák nyelvű felirattal, sérült
600. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS