228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
541. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. első fele, mázas cserép, hajszálrepedt
542. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép
543. tétel
Bokály
544. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. első fele, mázas cserép
545. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. közepe, mázas cserép, sérült
546. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
547. tétel
Tányér
548. tétel
Tányér
549. tétel
Tányér
550. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
551. tétel
Tányér
552. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. közepe, mázas cserép
553. tétel
Bokály
554. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, hajszálrepedt
555. tétel
Bokály
556. tétel
Tányér
557. tétel
Tányér
558. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. vége, mázas cserép
559. tétel
Tányér
560. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
541-560
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS