Mézeskalács forma
Dunántúl, 19. sz. vége, faragott gyümölcsfa
721. tétel
Mézeskalács forma - kétoldalas
Dunántúl, 19. sz. vége, faragott gyümölcsfa, ho.: pólyás baba(?)
722. tétel
Dunántúl, 19. sz. vége, faragott gyümölcsfa, hátoldalon kosárka
723. tétel
Mézeskalács forma
724. tétel
Mézeskalács forma
Dunántúl, 19. sz. vége, faragott körtefa, vésett díszítéssel
725. tétel
Mángorló
Dunántúl, 19. sz. második fele, faragott fa vésett díszítéssel
726. tétel
Mézeskalács forma
Ausztria, 19. sz. vége, faragott gyümölcsfa és fém, hátoldalon lovas vitéz
727. tétel
Mézeskalács forma
Debrecen, 1800 körül, faragott, vésett fa, sérült
728. tétel
Sulykoló
Vas megye, 19. sz. közepe, faragott fa, karcolt, spanyolozott díszítéssel
729. tétel
Ékszeres-leveles doboz
Ausztria, 19. sz. második fele, hajlított festett fakéreg, lelőhely: Alsószentmárton, hozzátartozik: 3 db menyasszonyi fátyol, koszorú, 2 db selyem öv, 2 db főkötő, 10 db ruhatű
730. tétel
Kékfestő dúc, 7 db
magyar, 20. sz. eleje, fa és fém
731. tétel
Vetélő, 3 db
Baranya megye, 1800 körül, faragott, vésett díszítésű, spanyolozott fa
732. tétel
Vetélő, 2 db
Baranya megye, 1860 körül, faragott fa, vésett, spanyolozott díszítéssel