228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Bokály
Szászkézd, 1793, mázas cserép sgraffitos díszítéssel
481. tétel
Tányér
Beszterce, 1804, mázas cserép, apró sérüléssel
482. tétel
Bokály
Beszterce, 19. sz. második fele, mázas cserép, hajszálrepedt
483. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült, mázhibás
484. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. eleje, mázas cserép, sérült, restaurált
485. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
486. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép
487. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
488. tétel
Bokály
489. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, hajszálrepedt
490. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
491. tétel
Bokály
492. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró sérüléssel
493. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
494. tétel
Füles tál
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
495. tétel
Füles tál
Torda, 1874, mázas cserép, mázhibás
496. tétel
Bokály
Torda, 1874, mázas cserép, sérült, restaurált
497. tétel
Bokály
Torda, 1859, mázas cserép, repedt
498. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. közepe, mázas cserép, restaurált
499. tétel
Bokály
Torda, 1875, mázas cserép
500. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
481-500
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS