228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
601-620
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Butella
Tiszafüred, Nyúzó Gáspár műhelye, 1887, mázas cserép, sérült
601. tétel
Butella
Mezőcsát, 1886, mázas cserép, karcolt felirattal, mázhiányos
602. tétel
Butella
Tiszafüred, 19. sz. első fele, mázas cserép, mázhibás, restaurált
603. tétel
Hordóbutella
Békés megye, 19. sz. vége, mázas cserép rátétes díszítéssel, sérült
604. tétel
Butella
Mezőcsát, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált, sérült
605. tétel
Könyvbutella
Alföld, 1884, mázas cserép
606. tétel
Fűszertartó
Dél-Alföld, 1882, mázas cserép, kis sérüléssel
607. tétel
Butella
Szeged, 19. sz. második fele, mázas cserép, felirattal
608. tétel
Butella
Mezőcsát, 1897, mázas cserép
609. tétel
Butella
Tiszafüred, 1889, mázas cserép
610. tétel
Butella
Mezőcsát, 1891, mázas cserép, karcolt felirattal, nyaka korabeli ón kiegészítés
611. tétel
Butella
Hódmezővásárhely, 1886, mázas cserép, "én Sütő Sándor készítettem" felirattal, sérült
612. tétel
Butella
Hódmezővásárhely, 1872, mázas cserép, "Molnár Jánosé ez az bunyella...." felirattal, sérült
613. tétel
Butella
Szeged, 1872, mázas cserép, sérült
614. tétel
Butella
Tiszafüred, 1908, "Készült Tiszafüred Juhász Zsigmond műhelyibe" felirattal, kis sérüléssel
615. tétel
Butella
Mezőcsát, 1886, mázas cserép, felirattal, Horváth család munkája
616. tétel
Butella
Mezőcsát, 1880, mázas cserép, "...Balmazújvárosi lakos Furkay János számára" felirattal, mázhibás
617. tétel
Butella
Hódmezővásárhely, 19. sz. vége, mázas cserép
618. tétel
Butella
Alföld, 20. sz. eleje, mázas cserép
619. tétel
Persely
Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép
620. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
601-620
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS