228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
661-680
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Ivócsanak
Nógrád, 19. sz. második fele, faragott, vésett fa, "MA" monogrammal és nemesi koronával
661. tétel
Borotvatok borotvával
Baranya megye, 19. sz. második fele, faragott fa, karcolt, spanyolozott díszítéssel
662. tétel
Borotvatok
Nyugat-Dunántúl, 1871, faragott, karcolt díszítésű fa, " Kajári András emléke"
663. tétel
Cigarettatartó
Diszel, 20. sz. eleje, festett, faragott fa
664. tétel
Csigacsináló
Alföld, 19. sz. vége, faragott festett fa, CsJ monogrammal
665. tétel
Sótartó
Alföld, 1919, szaru vésett díszítéssel
666. tétel
Gyufatartó
Somogy megye, 20. sz. eleje, id. Kapoli Antal munkája, faragott, karcolt, színezett szaru, jelezve az alján: Kapoli An.
667. tétel
Szivartartó
Esztergom, 1888, színes szalma intarzia, "KB CZUHJ" felirattal
668. tétel
Borotva
osztrák, 19. sz. vége, kaucsuk és bakelit, a pengén "ERN" jelzéssel
669. tétel
Sótartó
Somogy megye, 20. sz. eleje, Kapoli Antal munkája (?), szaru karcolt, színezett díszítéssel, fa tetővel és talppal
670. tétel
Gyufatartó
Somogy megye, 1864, faragott fa, karcolt, spanyolozott díszítéssel
671. tétel
Tükrös
Somogy megye, 1867, faragott fa, karcolt, spanyolozott díszítéssel
672. tétel
Borotvatok
Vas megye, 1859, faragott fa, karcolt, spanyolozott díszítéssel, HA monogrammal
673. tétel
Tükrös
Somogy megye, 1868, faragott fa, karcolt díszítéssel
674. tétel
Tükrös
Somogy megye, 19. sz. második fele, faragott fa, karcolt, spanyolozott díszítéssel
675. tétel
Kaszászkürt
Somogy megye, 19. sz. második fele, karcolt díszítésű szaru, sérült
676. tétel
Víztartó (kobak)
Somogy megye, 20. sz. eleje, karcolt díszítésű dísztök
677. tétel
Víztartó (kobak)
Somogy megye, 20. sz. első fele, karcolt díszítésű dísztök
678. tétel
Víztartó edény (kobak)
Somogy megye, "1937 Buzsák Csobod Béla" felirattal, karcolt díszítésű dísztök, repedt
679. tétel
Kaszakőtartó
Alföld, 19. sz. vége, karcolt díszítésű szaru
680. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
661-680
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS