228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
781-800
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Kancsó
Zemplén, 19. sz. vége, színtelen hutaüveg
781. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, kék szájperemmel
782. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, optikai díszítéssel
783. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. második fele, kobaltkék hutaüveg
784. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. első fele, kobaltkék hutaüveg
785. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, hólyagos díszítéssel
786. tétel
Tölcsér
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg
787. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. vége, zöld hutaüveg
788. tétel
Lopó
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg rátétes díszítéssel
789. tétel
Bütykös kancsó
790. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. második fele, kobaltkék hutaüveg, sérült
791. tétel
Palack
Erdély, 19. sz. közepe, kobaltkék hutaüveg, apró csorbulással
792. tétel
Bütykös kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, aranyozott szájperemmel
793. tétel
Bütykös kancsó
794. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, barna hutaüveg
795. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. első fele, színtelen hutaüveg, kék üvegszálas díszítéssel
796. tétel
Bütykös palack
Zemplén, 19. sz. második fele, zöldes hutaüveg
797. tétel
Légyfogó
798. tétel
Légyfogó
799. tétel
Légyfogó
800. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
781-800
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS