228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
701-720
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Karikás ostor
Dunántúl, 19. sz. vége, faragott fa nyél, fonott bőr
701. tétel
Karikás ostor
Dunántúl, 19. sz. második fele, bőrrel bevont kecskeláb nyél, fonott bőrostor
702. tétel
Guzsaly
Dráva menti horvát, 19. sz. második fele, faragott fa, vésett díszítéssel
703. tétel
Talpas guzsaly
Kalotaszeg, 19. sz. vége, faragott fa, vésett díszítéssel
704. tétel
Guzsaly
Bihar megye, 19. sz. második fele, faragott fa vésett díszítéssel
705. tétel
Talpas guzsaly
Észak-Magyarország, 1890, faragott, festett fa, "Boboy Zuzana" felirattal
706. tétel
Szövőszék része
Erdély, 19. sz. eleje, faragott fa
707. tétel
Talpas guzsaly
Kalotaszeg, 1881, faragott fa vésett díszítéssel
708. tétel
Guzsaly
709. tétel
Talpas guzsaly
710. tétel
Guzsaly
Dráva menti horvát, 19. sz. vége, faragott fa vésett díszítéssel
711. tétel
Gereben, 2 db
Alföld, 19. sz. vége, tölgyfa és kovácsoltvas
712. tétel
Kékfestő dúc, 3 db
magyar, 19. sz. eleje, faragott fa, repedt
713. tétel
Mángorló
Alföld, 19. sz. második fele, faragott fa, vésett díszítéssel
714. tétel
Guzsaly
Erdély, 19. sz. vége, faragott fa, karcolt díszítéssel
715. tétel
Guzsaly
Erdély, 19. sz. vége, faragott fa vésett díszítéssel
716. tétel
Mángorló
Dunántúl, 1886, faragott fa karcolt díszítéssel, "Ferge Julia" felirattal
717. tétel
Guzsaly
718. tétel
Guzsaly
Erdély, 1906, faragott fa, karcolt díszítéssel, RK monogrammal
719. tétel
Mángorló
Vas megye, 19. sz. második fele, faragott fa, vésett és spanyolozott díszítéssel, sérült
720. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
701-720
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS