228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
621-640
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Malacpersely
20. sz. eleje, mázas cserép, apró sérülésekkel
621. tétel
Hordóbutella
Baja, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
622. tétel
Nőalakú butella
Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, hiányos
623. tétel
Férfi alakú csúcsdísz
Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült, hiányos, "Petőfi örömében"felirattal
624. tétel
Nőalakú butella
Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép
625. tétel
Hordókulacs
Mezőtúr, 19. sz. második fele, mázas cserép
626. tétel
Butella
Alföld, 1886, feliratos, mázas cserép, sérült
627. tétel
Butella
Alföld, 1888, feliratos, mázas cserép, mázhibás
628. tétel
Butella
Mezőtúr, 1862, feliratos, mázas cserép, sérült
629. tétel
Butella
Alföld, 1872, mázas cserép, karcolt díszítéssel, sérült
630. tétel
Butella
Mezőtúr, 1882, feliratos, mázas cserép, apró mázhibával
631. tétel
Butella
Szeged, 1888, feliratos, mázas cserép, mázhibás
632. tétel
Butella
Alföld, 1884, feliratos, mázas cserép, mázhibás
633. tétel
Korsó, 2 db
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép
634. tétel
Butella
Szarvas, 1881, feliratos, mázas cserép, apró sérüléssel
635. tétel
Butella
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép, apró sérüléssel
636. tétel
Butella
Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
637. tétel
Butella
Alföld, 1872, feliratos, mázas cserép, sérült
638. tétel
Butella
Alföld, 1869, feliratos, mázas cserép, sérült
639. tétel
Butella
Mezőtúr, 1879, feliratos, mázas cserép, mázhibás
640. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
621-640
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS