228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt
521. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
522. tétel
Tányér
523. tétel
Bokály
Barcaság, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérüléssel
524. tétel
Kulacs
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
525. tétel
Bokály
Sóvidék, 19. sz. közepe, mázas cserép
526. tétel
Tejesedény
Zilah, 19. sz. vége, mázas cserép
527. tétel
Tányér
Vámfalu, 19. sz. második fele, karcolt díszítésű mázas cserép
528. tétel
Tejesedény
Bánffyhunyad, 19. sz. vége, mázas cserép
529. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérülésekkel
530. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép, sérült
531. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép, mázhibás
532. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. közepe, mázas cserép, sérült
533. tétel
Bokály
534. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
535. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
536. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. első fele, mázas cserép
537. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép
538. tétel
Tányér
539. tétel
Tányér
540. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
521-540
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS