228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
841-860
[861-880]
[881-900]
Pástétomforma
Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép
841. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. második fele, mázas cserép
842. tétel
Kuglófsütő forma
Alföld, 20. sz. első fele, mázas cserép, repedt, drótozott
843. tétel
Kancsó
844. tétel
Kancsó
Szekszárd, 19. sz. második fele, mázas cserép
845. tétel
Kuglófsütő
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép
846. tétel
Tál
Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
847. tétel
Arató tál
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
848. tétel
Tányér
Sárköz, 20. sz. eleje, mázas cserép, mázhibás
849. tétel
Tányér
Siklós, 20. sz. eleje, mázas cserép
850. tétel
Tányér
Sárköz, 20. sz. eleje, mázas cserép
851. tétel
Kuglófsütő
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, belsejében rátétes szív díszítéssel
852. tétel
Kuglófsütő
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, belsejében rátétes díszítéssel
853. tétel
Kuglófsütő
Nyugat-Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, belsejében rátétes díszítéssel
854. tétel
Tál
Sárköz, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
855. tétel
Tál
Sárköz, 19. sz. első fele, mázas cserép, restaurált
856. tétel
Tál
857. tétel
Tányér
Mohács, 20. sz. eleje, mázas cserép, sérült
858. tétel
Bokály
Sárköz, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
859. tétel
Tányér
Mohács, 20. sz. eleje, mázas cserép
860. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
841-860
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS