228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Bokály
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép
501. tétel
Bokály
Kolozsvár, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
502. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
503. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt
504. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép, restaurált
505. tétel
Korsó
Torda, 19. sz. eleje, mázas cserép, restaurált
506. tétel
Bokály
Torda, 1798, mázas cserép, apró sérüléssel
507. tétel
Tányér
Nagyvárad, 19. sz. közepe, mázas cserép, apró sérüléssel
508. tétel
Bokály
Székelyföld, 1819, mázas cserép, jelezve az alján: "Mician Barabas", repedt, fedele hiányzik
509. tétel
Bokály
510. tétel
Bokály
Jára, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
511. tétel
Bokál
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
512. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, hajszálrepedt
513. tétel
Bokály
514. tétel
Bokály
515. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép, repedt
516. tétel
Bokály
Székelyföld, 19. sz. eleje, mázas cserép, peremén apró sérüléssel
517. tétel
Királybokály
Székelyföld, 19. sz. közepe, mázas cserép, kis sérüléssel
518. tétel
Királybokály
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
519. tétel
Királybokály
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép
520. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
501-520
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS