228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
881-900
Szilke
Tata, 20. sz. eleje, mázas cserép, mázhibás
881. tétel
Nagy kanta
Rév, 19. sz. második fele, mázatlan cserép, festett díszítéssel
882. tétel
Lakodalmas fazék
Nyugat-Dunántúl, 19. sz. második fele, mázatlan cserép, festett díszítéssel
883. tétel
Lakodalmas fazék
Erdély, 19. sz. második fele, mázatlan cserép, repedt
884. tétel
Lakodalmas fazék
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázatlan cserép, jelezve a fülén "BV"
885. tétel
Öntözőkanna
Nádudvar, 19. sz. vége, mázatlan fekete kerámia, sérült
886. tétel
Kanta, 2 db
Mohács, 19. sz. második fele, mázatlan fekete kerámia, az egyiken korabeli javítással
887. tétel
Korsótartó
Mohács, 19. sz. második fele, faragott, festett fa, tükör betétekkel, hiányos
888. tétel
Korsó
Náduvar, 19. sz. vége, mázatlan fekete kerámia
889. tétel
Kanta
Mohács, 19. sz. második fele, mázatlan fekete kerámia, rézgálictól elszíneződve
890. tétel
Korsó
Mohács, 19. sz. második fele, mázatlan fekete kerámia, karcolt díszítéssel
891. tétel
Káposztás fazék
Dél-Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép
892. tétel
Lakodalmas fazék
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázatlan cserép
893. tétel
Füles fazék
Bihar megye, 19. sz. közepe, mázatlan cserép, festett díszítéssel, sérült
894. tétel
Tál
Hódmezővásárhely, 1900 körül, mázas cserép, kis mázhibával
895. tétel
Káposztás fazék
Mohács, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
896. tétel
Lakodalmas fazék
Mohács, 19. sz. második fele, korabeli drótos javítással
897. tétel
Tál
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült, restaurált
898. tétel
Háromlábú edény
Nógrád megye, 19. sz. második fele, mázas cserép, javított, drótozott
899. tétel
Lakodalmas fazék
Dunántúl, 19. sz. vége, mázatlan cserép
900. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
881-900
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS