228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
741-760
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Fedeles víztartó
Máramaros, 19. sz. vége, hársfa vas abronccsal
741. tétel
Vajköpülő
Máramaros, 19. sz. vége, nyárfa vas abronccsal
742. tétel
Kupa
Németország, 18. sz. második fele, ón, jelzés a fedélen belül, sérült
743. tétel
Céh tányér
magyar, 1833, ón, Bognár céh jelével, felirattal
744. tétel
Füles edény, 2 db
Erdély, 19. sz. első fele, ónozott vörösréz
745. tétel
Kuglófforma
magyar, 19. sz. második fele, ónozott vörösréz
746. tétel
Kávéskanna
Erdély, 19. sz. eleje, ónozott vörösréz
747. tétel
Kuglófforma
748. tétel
Serpenyő
Erdély, 19. sz. közepe, vas és sárgaréz, ónozott javítással
749. tétel
Cukrászati forma, 2 db
magyar, 19. sz. vége, ónozott vörösréz
750. tétel
Gesztenyesütő
Nyugat-Magyarország, 19. sz. vége, ónozott vörösréz és kovácsoltvas
751. tétel
Béklyó két kulccsal
Alföld, 19. sz. második fele, kovácsoltvas
752. tétel
Kolomp és 3 db csengő
Alföld, 19. sz. második fele, bronz, bőrszíjjal, egyiken Szoboszló jelzéssel
753. tétel
Patika mozsár törővel
magyar, 19. sz. eleje, sárgaréz
754. tétel
Mozsár törővel
755. tétel
Patika mozsár törővel
756. tétel
Zárszerkezet és vasalat
Erdély, 17. sz. vége, kovácsoltvas, vésett díszítéssel
757. tétel
Zár kulccsal
magyar, 19. sz. második fele, kovácsoltvas
758. tétel
Bütykös kancsó
Parád, 19. sz. második fele, püspöklila hutaüveg
759. tétel
Bütykös kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg
760. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
741-760
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS