228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
761-780
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Bütykös kancsó
Zemplén, 19. sz. vége, formába fújt narancssárgás üveg
761. tétel
Pincetokba való palack
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg
762. tétel
Pincetokba való palack
Zemplén, 19. sz. második fele, gerezdes díszítésű színtelen hutaüveg
763. tétel
Pincetokba való palack
Zemplén, 19. sz. vége, színtelen hutaüveg
764. tétel
Pincetokba való palack
Zemplén, 19. sz. közepe. színtelen hutaüveg, hólyagos díszítéssel
765. tétel
Arató palack
Parád, 19. sz. közepe, színtelen hutaüveg, zománcfestett díszítéssel
766. tétel
Palack
Erdély, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, kék szájperemmel, köszörült DJ monogrammal
767. tétel
Pincetokba való palack
Zemplén, 19. sz. közepe, színtelen hutaüveg, hólyagos díszítéssel
768. tétel
Palack
Zemplén, 19. sz. közepe, zöldes hutaüveg optikai díszítéssel
769. tétel
Pincetokba való palack
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, hólyagos díszítéssel
770. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. második fele, kobaltkék hutaüveg
771. tétel
Pohár, 2 db
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, optikai díszítéssel
772. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg, kék perem díszítéssel
773. tétel
Pohár
Erdély, 19. sz. második fele, zöld hutaüveg
774. tétel
Bütykös kancsó
775. tétel
Pohár, 2 db
Zemplén, 19. sz. vége, zöld hutaüveg, egyik sérült
776. tétel
Bütykös kancsó
777. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, zöld hutaüveg, optikai díszítéssel
778. tétel
Kancsó
Zemplén, 19. sz. vége, zöldes hutaüveg, hólyagos díszítéssel
779. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg
780. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
761-780
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS