228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
801-820
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Palack
Zemplén, 19. sz. közepe, zöldes, bordázott díszítésű hutaüveg
801. tétel
Palack
Zemplén, 20. sz. eleje, színtelen hutaüveg, köszörült díszítéssel
802. tétel
Bütykös kancsó
Zemplén, 19. sz. második fele, színtelen hutaüveg
803. tétel
Palack
Zemplén, 19. sz. közepe, színtelen hutaüveg optikai díszítéssel
804. tétel
Petróleumlámpa
magyar, 19. sz. második fele, világoskék hutaüveg, zöldes üvegbúrával
805. tétel
Palack
magyar, 19. sz. vége, színtelen üveg, felirat az elején: "Réthy + Sándor eczetszeszgyára...", nyakán apró csorbulással
806. tétel
Palack
Zemplén, 19. sz. vége, zöldes hutaüveg
807. tétel
Üvegbúra
Parád, 19. sz. közepe, mézszínű hutaüveg
808. tétel
Bödön fedővel
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró sérüléssel
809. tétel
Lakodalmas fazék
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázatlan cserép
810. tétel
Bödön fedővel
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
811. tétel
Kanta
Rév, 19. sz. vége, mázatlan cserép, festett díszítéssel
812. tétel
Korsó
Nádudvar, 1900 körül, fekete mázas cserép, karcolt díszítéssel
813. tétel
Korsó
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép, korabeli drótos javítással
814. tétel
Bödön
Mezőtúr, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
815. tétel
Káposztás fazék
Kalocsa, 1907, mázas cserép, "Bátyai Károly 1907 okt 9 Kalocsán" felirattal
816. tétel
Bödön fedővel
Mezőtúr, 19. sz. második fele, mázas cserép, rátétes díszítéssel
817. tétel
Korsó
Mezőtúr, 1897, mázas cserép, áttört díszítéssel, "Rásó Zsuzsánnáé" felirattal, sérült
818. tétel
Korsó
Mezőtúr, 1888, mázas cserép, "Kovács Bálint város Gazda Barta Zsuzsánna Számára" felirattal
819. tétel
Korsó
Mezőtúr, 19. sz. eleje, mázas cserép, korabeli drótozással, mázhibás
820. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
801-820
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS