228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
861-880
[881-900]
Korsó
Alföld, 19. sz. második fele, mázatlan cserép, írókás díszítéssel
861. tétel
Tál
Sárköz, 19. sz. első fele, mázas cserép, mázhibás
862. tétel
Kanna
Szekszárd, 1900 körül, mázas cserép, jelzett az alján: Szekszárd Tamás
863. tétel
Kuglófsütő
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép
864. tétel
Szűrőtál
Alföld, 20. sz. eleje, mázas cserép
865. tétel
Kuglófsütő
Dunántúl, 19. sz. vége, mázas cserép
866. tétel
Kalamáris
Miskolc (?), 19. sz. második fele, mázas keménycserép, sérült, hiányos
867. tétel
Ágymelegítő
magyar, 19. sz. második fele, mázas cserép, csavaros dugó hiányzik, kis sérüléssel
868. tétel
Ételhordó, 3 részes
Miskolc (?), 19. sz. vége, mázas keménycserép, kis sérüléssel
869. tétel
Tányér
Hódmezővásárhely (Csúcs), 19. sz. második fele, mázas cserép
870. tétel
Szenteltvíztartó
Szakcs, 19. sz. második fele, ónmázas cserép, restaurált
871. tétel
Tányér
Hódmezővásárhely, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
872. tétel
Tál
Pásztó, 19. sz. második fele, mázas cserép
873. tétel
Korsó
Pásztó, 19. sz. második fele, mázas cserép, "Csatkai Emlég" felirattal
874. tétel
Páros szilke
Tata, 20. sz. eleje, mázas cserép, repedt
875. tétel
Szilke
Pásztó, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
876. tétel
Tál
Tata, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
877. tétel
Tál
Gyöngyös, 19. sz. második fele, mázas cserép
878. tétel
Szilke
Tata, 20. sz. eleje, mázas cserép, sérült
879. tétel
Szilke
Tata, 19. sz. vége, mázas cserép, restaurált
880. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
861-880
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS