228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Olajos korsó
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, jelezve az alján: "M"
441. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz
442. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, hajszálrepedt
443. tétel
Kancsó
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, mázhibás
444. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, restaurált
445. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz
446. tétel
Tányér
447. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz
448. tétel
Tányér
449. tétel
Királybokály, az aratók jelével
Dejte, 1798, ónmázas fajansz, G.B. monogrammal, jelezve az alján "PS", restaurált
450. tétel
Bokály
451. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, kis sérüléssel
452. tétel
Bokály
453. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, restaurált
454. tétel
Tányér
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, alján sérüléssel
455. tétel
Tányér
456. tétel
Korsó
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, sérült
457. tétel
Korsó
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, kis sérüléssel
458. tétel
Tányér
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, sérült
459. tétel
Korsó
Modor, 19. sz. vége, ónmázas fajansz
460. tétel
[401-420]
[421-440]
441-460
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS