228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Bokály
Zilah, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
561. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült, mázhibás
562. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
563. tétel
Füles tál
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
564. tétel
Palacsintás tányér
erdélyi szász, 19. sz. második fele, mázas cserép
565. tétel
Tál
Hódmezővásárhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, hajszálrepedt
566. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
567. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt
568. tétel
Bokály
569. tétel
Szilke
Torda, 19. sz. közepe, mázas cserép, sérült
570. tétel
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, apró sérüléssel
571. tétel
Tányér
572. tétel
Bokály
573. tétel
Bokály
574. tétel
Tányér
575. tétel
Bokály
Felvidék (Béld?), 19. sz. közepe, mázas cserép
576. tétel
Tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
577. tétel
Tányér
Mezőség, 19. sz. vége, mázas cserép
578. tétel
Szilke
579. tétel
Tál
Dunántúl, 19. sz. második fele, mázas cserép, IHS felirattal, sérült
580. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
561-580
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS