228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
821-840
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Kancsó
Vas megye, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
821. tétel
Korsó
Makó, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
822. tétel
Korsó
Csákvár, 19. sz. második fele, mázas cserép, mázhibás
823. tétel
Korsó
Nyugat-Dunántúl, 20. sz. eleje, mázas cserép
824. tétel
Tejes kancsó, 2 db
Erdély, 19. sz. vége, mázas cserép
825. tétel
Korsó
Kelet-Magyarország, 19. sz. vége, mázas cserép, kis sérüléssel
826. tétel
Korsó
Alföld, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
827. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. második fele, mázas cserép, "Bicsók Ferenc" felirattal
828. tétel
Boroskancsó
Kalocsa, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
829. tétel
Kancsó
Erdély, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült
830. tétel
Kancsó
Csákvár, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
831. tétel
Boroskancsó
Harta, 1886, mázas cserép, rátétes díszítéssel, sérült
832. tétel
Fazék
Csákvár, 19. sz. második fele, mázas cserép
833. tétel
Szilke
Csákvár, 20. sz. eleje, mázas cserép, sérült
834. tétel
Szilke
Csákvár, 20. sz. eleje, mázas cserép, mázhibás
835. tétel
Szilke
Csákvár, 19. sz. vége, mázas cserép
836. tétel
Vajköpülő
Nyugat-Magyarország, 19. sz. második fele, mázas cserép
837. tétel
Fazék
838. tétel
Vajköpülő
Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, fedele restaurált
839. tétel
Kancsó
Dél-Erdély, 19. sz. vége, mázas cserép, mázhibás
840. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
821-840
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS