228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Szenteltvíztartó
Szakcs, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, restaurált
461. tétel
Bokály
Modor, 19. sz. második fele, ónmázas fajansz, restaurált
462. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz
463. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz
464. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz
465. tétel
Füles tál
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
466. tétel
Kályhacsempe
Beszterce, 19. sz. első fele, mázas cserép
467. tétel
Kályhacsempe
468. tétel
Kancsó
Barcaság, 19. sz. első fele, mázas cserép, restaurált
469. tétel
Füles tál
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
470. tétel
Kanta
Homoróddaróc, 1800 körül, mázas cserép, kis sérüléssel
471. tétel
Tányér
Homoróddaróc, 19. sz. közepe, mázas cserép, sérült
472. tétel
Tányér
473. tétel
Bokály
Kézdivásárhely, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
474. tétel
Bokály
Nimes, 19. sz. vége, mázas cserép, sérült, hiányos
475. tétel
Bokály
Nagyszeben, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
476. tétel
Bokály
Nagyszeben, 19. sz. eleje, mázas cserép, sérült, restaurált
477. tétel
Tányér
Brassó, 19. sz. közepe, mázas cserép, sérült
478. tétel
Bokály
Homoróddaróc, 19. sz. eleje, mázas cserép, restaurált
479. tétel
Tálka
erdélyi szász, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
480. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
461-480
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS