228. Néprajzi aukció
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Hordókulacs
Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, hiányos
641. tétel
Hordókulacs
Alföld, 1838, mázas cserép, talpa sérült
642. tétel
Butella
Hódmezővásárhely, 1882, mázas cserép, sérült
643. tétel
Kulacs
Hódmezővásárhely, Maksa Mihály munkája, 1878, mázas cserép dugóval, sérült
644. tétel
Butella
Hódmezővásárhely, ifjú Balogi József munkája, 1876, mázas cserép, sérült
645. tétel
Nőalakú butella
Alföld, 19. sz. második fele, mázas cserép
646. tétel
Butella
Tiszafüred, 1894, mázas cserép
647. tétel
Butella
Tiszafüred, 19. sz. vége, mázas cserép
648. tétel
Butella
Tiszafüred, 1886, mázas cserép, sérült
649. tétel
Borotvatok
Nascutin, 1847, faragott, vésett díszítésű fa, "Gruja Joan" felirattal
650. tétel
Borotvatok
Alföld, 19. sz. második fele, faragott fa, vésett díszítéssel
651. tétel
Ivócsanak
Nógrád megye, 19. sz. eleje, faragott gyümölcsfa, ón rátéttel, repedt
652. tétel
Ivócsanak
Balkán, 19. sz. második fele, faragott fa, vésett díszítéssel
653. tétel
Ivócsanak
Nógrád, 19. sz. második fele, faragott fa
654. tétel
Borotvatok
Alföld, 1844, tölgyfa, vésett díszítéssel, "Hovát Istványé" felirattal
655. tétel
Borotvatok
Nógrád megye, 19. sz. második fele, faragott fa, vésett díszítéssel
656. tétel
Borotvatok
Pécs, 1886, faragott fa, spanyolozott, karcolt díszítéssel, sérült
657. tétel
Borotvatok
Somogy megye, 19. sz. második fele, faragott fa, vésett, spanyolozott díszítéssel, címer ábrázolással
658. tétel
Ivócsanak
Észak-Magyarország, 19. sz. második fele, faragott fa, vésett díszítéssel
659. tétel
Ivócsanak
Nógrád megye, 19. sz. második fele, faragott gyümölcsfa
660. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
641-660
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS