228. Néprajzi aukció
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
Bokály
Felvidék, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, kis sérüléssel
421. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz
422. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, restaurált
423. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, hajszálrepedt
424. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, restaurált
425. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, hiányos
426. tétel
Bokály
Felvidék, 1815, ónmázas fajansz, restaurált
427. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, mázhibás
428. tétel
Tányér
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz
429. tétel
Tányér
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz
430. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, jelezve az alján "I"
431. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, apró sérüléssel
432. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, apró sérüléssel
433. tétel
Bokály
434. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, kis sérüléssel
435. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz, repedt
436. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, kis sérüléssel
437. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, jelezve az alján "M"
438. tétel
Bokály
439. tétel
Bokály
Nagylévárd, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, sérült
440. tétel
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS