232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Bokály
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép
581. tétel
Bokály
582. tétel
Tányér, 2 db
Vámfalu, 19. sz. második fele, mázas cserép, sérült
583. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis sérüléssel
584. tétel
Tányér
Zilah, 19. sz. közepe, mázas cserép
585. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. közepe, mázas cserép, sérült
586. tétel
Bokály
587. tétel
Tejes kancsó
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, repedt
588. tétel
Bokály
Zilah, 19. sz. első fele, mázas cserép, sérült
589. tétel
Királybokály
Zilah, 19. sz. második fele, mázas cserép, kis mázhibával
590. tétel
Bokály, 2 db
Székelyföld, 19. sz. második fele, mázas cserép, egyik restaurált
591. tétel
Tál, 2 db
Erdély, 19. sz. második fele, mázas cserép
592. tétel
Bokály
Székelykeresztúr, 19. sz. második fele, mázas cserép, karcolt díszítéssel, restaurált
593. tétel
Tányér
594. tétel
Bokály
595. tétel
Füles tányér
Torda, 19. sz. második fele, mázas cserép, restaurált
596. tétel
Tányér
Dél Erdély, 19. sz. második fele, mázas cserép
597. tétel
Tányér
Dél Erdély, 19. sz. vége, mázas cserép
598. tétel
Kályha sarokcsúcs
Kalotaszeg, 19. sz. második fele, mázas cserép
599. tétel
Sarokcsempe
Székelykeresztúr, 17. sz. vége, mázatlan csillámos cserép, sérült
600. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
581-600
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS