232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
741-760
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Mozsár törővel
német (?), 19. sz. eleje, sárgaréz
741. tétel
Konyhai mérleg (10 kg)
magyar, 20. sz. eleje, öntöttvas, sárgaréz tányérok pótoltak
742. tétel
Kávédaráló
magyar, 20. sz. eleje, fa, fém szerelékkel
743. tétel
Teáskanna
magyar, 20. sz. eleje, ónozott sárgaréz, fülén "TK" jelzéssel
744. tétel
Kávédaráló
magyar, 1913, sárgaréz
745. tétel
Lábas, 2 db
magyar, 19. sz. vége, vörösréz, kovácsoltvas füllel, sérült
746. tétel
Bogrács
Erdély, 19. sz. vége, kalapált vörösréz, kovácsoltvas füllel
747. tétel
Mérce készlet, 6 db-os
német, 1888, ón, alján "L. BÖHLER BERLIN JÜDEN STR. 49" jelzéssel
748. tétel
Súlykészlet eredeti fa tokban
magyar, 20. sz. eleje, fém
749. tétel
Mozsár törővel
Erdély, 18. sz. közepe, bronz
750. tétel
Mozsár törővel
Erdély, 18. sz. eleje, bronz
751. tétel
Mozsár törővel
Nyugat - Európa, 1724, bronz, "IO.S" monogrammal
752. tétel
Diótörő
Budapest, "Kühner", 20. sz. eleje, festett, öntöttvas
753. tétel
Kávédaráló
magyar, 1900 körül, sárgaréz, cinnel javítva
754. tétel
Patikaedény, 2 db
Erdély, 18. sz. második fele, bronz és öntöttvas, egyik nyél hiányzik
755. tétel
Kávédaráló
Bécs, 19. sz. vége, öntöttvas, réz
756. tétel
Mérce készlet, 3 db-os
német, 19. sz., ón
757. tétel
Kávédaráló
osztrák, 20. sz. első fele, öntöttvas és réz
758. tétel
Hentes készlet
magyar, 20. sz. eleje, préselt díszítésű bőr tokban, két kés és egy élező vas, acél fa nyéllel, az élezőn "Schulz Budapest" jelzéssel
759. tétel
Kivágószerszám, 5 db
magyar, 19. sz., öntöttvas
760. tétel
[401-420]
[421-440]
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
741-760
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS