232. Néprajzi tárgyak
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
Tányér
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, mázhibás
421. tétel
Tányér
Pápa, 19. sz. eleje, mázas keménycserép, jelezve az alján, restaurált, sérült
422. tétel
Kenyérkosár
Stomfa, 1770 körül, ónmázas fajansz, repedt
423. tétel
Tál
magyar, 19. sz. második fele, keménycserép, alján jelzett, áttört pereme javított
424. tétel
Kulacs
Modor, 1887, ónmázas fajansz, mázhibás
425. tétel
Tál
Felvidék, 18. sz., ónmázas fajansz, sérült
426. tétel
Tál, 2 db
Bécs, 19. sz. vége, festett porcelán, talpakon jelzett, kis sérüléssel
427. tétel
Tányér
Regéc, 1861, festett keménycserép, jelzés az alján: "Regétz 1861"
428. tétel
Sótartó
Holics, 18. sz. második fele, ónmázas fajansz, jelezve az alján, apró sérüléssel
429. tétel
Korsó
Felvidék (Szomolány?), 19. sz. vége, ónmázas fajansz, apró sérüléssel
430. tétel
Bokály
Bélaháza, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, restaurált
431. tétel
Tányér
432. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, restaurált
433. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. első fele, ónmázas fajansz
434. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz
435. tétel
Bokály
Felvidék, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, sérült
436. tétel
Tányér
437. tétel
Bokály
438. tétel
Bokály
Felvidék, 18. sz. vége, ónmázas fajansz, sérült
439. tétel
Tányér
Morva, 19. sz. eleje, ónmázas fajansz, fonó leány ábrázolással
440. tétel
[401-420]
421-440
[441-460]
[461-480]
[481-500]
[501-520]
[521-540]
[541-560]
[561-580]
[581-600]
[601-620]
[621-640]
[641-660]
[661-680]
[681-700]
[701-720]
[721-740]
[741-760]
[761-780]
[781-800]
[801-820]
[821-840]
[841-860]
[861-880]
[881-900]
[901-920]
[921-928]
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS
RESTAURÁLÁS